Stránky Vinného kroužku
 Vyhledávání
 Náhodný obrázek
 Odběr novinek
Máte zájem o zasílání novinek emailem? Zaregistrujte se:

2006 Pálava, Klentnice

6. zájezd vinného kroužku

1.9. - 3.9.2006

účastníci: Roman, Aleš, Robert


Fotogalerie:


Popis zájezdu:

Jelikož se Ivoš nemohl z vážných důvodů výletu účastnit a nechtěli jsme tradici porušit, vyrazili jsme v redukované sestavě na redukovanou akci. Zastávka u našeho bývalého člena Martina v jeho vinotéce a nákup pozounu se ukázal poměrně důležitý pro další vývoj zájezdu.

Prohlídka sklepa u Joži Halamky hned po příjezdu na Moravu nám dala tušit, o co půjde. V nočních hodinách se Aleš projevil jako vyhazovač a jeho rázný zásah ukončil zábavu v celém domě.

Druhý den jsme si s igelitkou plnou burčáku vyšlápli na Pálavu, aby nám Joža ukázal okolí. Když se Roman zřítil při sestupu, ukázalo se, že ani druhý den nebude jen tak. V rychlém sledu následovala posezení na Ranči a místní hospodě. Po celodenní konzumaci vína přišla “vhod“ i přehlídka kořalek majitele domu a místního velitele policie. Takže vyvrcholení v podobě koncertu na pozoun open air (samozřejmě v nočních hodinách) se jevilo zcela logické. Jak nám bylo ráno, nemusím ani vyprávět. Prvním Fukem Aleš rozbil alkoholtester a tak musel řídit Robert, který přece jenom moc nepil.

Vskutku bohatýrský výlet…

  2001 - 2020 © Vinný kroužek                                                                                                                                                Hlavní stránka